
влевовправо
Чоловіча чорна сумка бананка Philipp Plein, Філіп Плейн, сумка на пояс
- Готово до відправки
380 ₴
+380 (97) 298-89-53
ViberДенис
- +380 (97) 763-63-88Viber Артем
- +380 (97) 763-63-88Артем
- +380 (97) 298-89-53Денис
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча чорна поясна сумка бананка Philipp Plein
Сумка на пояс Philipp Plein — нова унісекс модель із колекції Philipp Plein. Якісна та практична бананка для повсякденного використання. Модель виготовлена з якісного та міцного матеріалу PU-кожи. Тканина щільна з водовідштовхувальним просоченням. Чудовий варіант для людей, які стежать за модними тенденціями. Практично и удобно!
ПЕРЕВАГИ БАНАНКИ ФЛІПП:
- Зручний і місткий унісекс аксесуар, який підійде абсолютно всім! Доречно підійде як під спортивний стиль одягу так і під класичний варіант або Casual.
- Досить містка, у ній можна розмістити всі необхідні речі: Смартфон, гаманець, клатч, ключі, документи та багато іншого.
- Унікальний сучасний дизайн.
- Оригінальний аксесуар від відомого бренду PHILIPP PLEIN.
ОСОБЕННОСТИ:
— Материал: Кожзам (PU-кожа)тактильно дуже приємний на дотик.
— Колір: Чорний.
— Ремінь із можливістю регулювання за шириною.
— Фірмовий логотип на фронтальній частині — вичавлений, зроблений тиснення.
— Два відділення на змійці.
— Розміри 24х11х9 см.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philipp Plein |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення, Регульований пояс, Кріплення на пояс |
| Максимальний обхват талії | 80 см |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 11 см |
| Товщина | 9 см |
| Об`єм | 1 л |
| Вага | 60 г |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | бананка |
- Ціна: 380 ₴








