-20%влевовправо
Чоловічий срібний браслет сталевий, чоловіча срібна цепочка на руку, ланцюжок зі сталі 3 мм
- Готово до відправки
- Код: 070
499 ₴
399 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий срібний браслет тонкий із нержавіючої сталі 316L Cuban Classic
Нова колекція чоловічих аксесуарів із нержавіючої сталі. Чоловічі срібні браслети – тренд у світі чоловічих прикрас!
Аксесуар який вартий уваги. Бездоганний браслет виготовлений з якісної та міцної нержавіючої сталі марки 316L. Її називають також: медична, хірургічна або ювелірна сталь. Розмір браслета – 18-21 см, ширина ланок – 3 мм. Виконаний у вигляді класичного, кубинського плетіння. Браслет гармонійно поєднується з годинником та іншими аксесуарами зі сталі та срібла. Зносостійкий, не іржавіє, не темніє, не окислюється.
Сталевий ланцюжок – чудовий вибір для тих, хто цінує якість та стиль. Він ідеально поєднується з будь-яким одягом. Будьте впевнені, що виріб прослужить вам довгий час і радуватиме вас щодня.
- Матеріал: Нержавіюча ювелірна сталь вищої марки (Stainless Steel)
- Розмір на зап'ясті: 18 - 21 см
- Довжина: 22 см
- Ширина: 3 мм
- Застібка: Карабін
- Тип плетіння: Кубинське
Браслет упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом та пакетик



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | На руку |
| Тип браслета | Ланцюговий |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Медична сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Стиль виконання | Класицизм |
| Розмір браслета (см) | 20 |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 3.6 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Замок | Карабін |
| Колір | Сріблястий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір металу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Срібло |
- Ціна: 399 ₴
- Спосіб упаковки: Кожен аксесуар упакований у фірмову подарункову коробочку з логотипом і пакетик











